Найкращі програми для бюджетування та особистих фінансів

анонімний

Персональний капітал, який належить Empower Retirement, забезпечує цілісне уявлення про всю фінансову картину клієнтів, починаючи від щоденних витрат і відстежуючи результати діяльності портфеля. Якщо хмарні додатки – це не ваша річ, і ви також хочете окремий настільний додаток для Mac, Moneyspire – це чудове безглузде програмне забезпечення для особистого бюджетування як для Mac, так і для Windows. Якщо ви не можете отримати традиційний чековий рахунок через погану кредитоспроможність або неправильне управління чековими рахунками в минулому, може бути важко робити такі прості речі, як готівковий чек або оплата рахунку. На щастя, банк складає погані кредити для продажу в цих ситуаціях. Truebill допоможе вам відстежувати витрати, досягати економії та зменшувати періодичні витрати.

Скільки коштує програмне забезпечення для бюджетування?

Це дозволяє відстежувати витрати та створювати бюджети для кожного окремого учасника, одночасно зберігаючи конфіденційність кожного користувача. Пам’ятайте, що жоден додаток для особистих фінансів Mac не зможе імпортувати файли Quicken на 100% ідеально – буде необхідна певна корекція вручну. Зверніть увагу, що не абсолютно все програмне забезпечення для особистих фінансів підтримує імпорт QIF, тому, якщо це важливо для вас, переконайтеся, що ви можете легко перейти з Quicken. Тому більше немає можливості імпортувати файли Quicken 2019 у будь-який додаток для особистих фінансів, але попередні версії Quicken можуть дата народження за кодом.

Як налаштувати підтримку Imap в Outlook для Mac

Відстежуйте фінанси за допомогою Інтернет-банкінгу, оплати рахунків, складання бюджету та відстеження інвестицій. Якщо ви хочете керувати своїми грошима або перевіряти рахунки в дорозі, переконайтеся, що вибране вами програмне забезпечення має мобільний додаток. MoneyWell – це просте, просте, але ефективне програмне забезпечення для управління грошима, розроблене спеціально для Mac.

Найкраще для відстеження витрат

Просто завантажте та відкрийте їх у своєму програмному забезпеченні для роботи з електронними таблицями, щоб мати змогу керувати вашим грошовим потоком. Buddi – це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке працює на системах Windows, Mac та Linux і було перекладено на кілька мов. Buddi може зашифрувати фінансові дані за допомогою пароля, і він спроектований таким, щоб бути простим у використанні, навіть якщо у вас немає фінансового досвіду. П’ять інструментів, які ми вибрали для цього рейтингу, безкоштовні та прості у використанні. Для вибору ми також підтримали складання бюджету

Особисті фінанси 101: Як навчити вас зрештою досягати грошей

Але що, якщо у вас немає зайвих грошей, щоб інвестувати в програмне забезпечення для перегляду своїх грошей? Можливо, у них не всі навороти як платний пакет, однак вони працюють досить добре, і це означає, що ви розумієте, куди йдуть ваші гроші. Але якщо ви намагаєтеся змінити свої звички в витратах, хороша ідея може бути раз на тиждень протягом трьох місяців. Ви можете встановити, коли і чи нагадуватиме програма для кожної конкретної мети. Але нам найбільше сподобався цей поєднання простоти та гнучкості.

Найкращі варіанти програм для особистих фінансів

І, можливо, безкоштовне програмне забезпечення підтримується рекламою, щоб очікувати отримання фінансових пропозицій під час використання програмного забезпечення. Ми вибрали PocketGuard як найкращий варіант для студентів коледжів, оскільки він дозволяє зайнятим студентам миттєво бачити, скільки грошей у них є. Його функції відстеження цілей та інтуїтивно зрозуміла секторна діаграма допомагають навіть початківцям бюджетникам зрозуміти, чи вони на шляху. & більшість його функцій безкоштовні, що ідеально підходить для тих, хто має бюджет. Honeydue був створений, щоб допомогти парам управляти своїми фінансами разом, а його власні особливості зосереджені на спільному спілкуванні. Honeydue спрощує обмін інформацією про гроші, дозволяючи вам реагувати на транзакції вашого партнера електронною поштою, великим пальцем або іншими смайликами.

Тут можна вибрати кілька чудових безкоштовних програм для бюджетування, щоб задовольнити ваші уподобання. Однак найкращим безкоштовним додатком для бюджетування для вас є той, який найкраще задовольнить ваші фінансові потреби. Щоб отримати відповідний додаток для себе особисто, не соромтеся завантажувати кілька і перевіряти їх на власні очі.

Програмне забезпечення для особистих фінансів з безкоштовними пробними версіями

Ви можете встановлювати нагадування про рахунки, бюджети та створювати докладні звіти та діаграми для моніторингу ваших витрат, а якщо у вас є малий бізнес, ви також можете створювати професійні рахунки-фактури та відстежувати платежі. Персональний капітал відрізняється від багатьох програм для бюджетування, оскільки, крім того, він допомагає зменшити витрати на існуючі інвестиції. Найкращі безкоштовні інструменти бюджетування можуть бути настільки простими або вдосконаленими, скільки вам заманеться. Це вже не той випадок, чи хочете ви бюджетувати за допомогою комп’ютера чи телефону. Особистий капітал – один із найкращих варіантів, якщо вам більше до вподоби відстеження

Кращий безкоштовний додаток для смартфонів для початківців

Коли ви розумієте, скільки грошей, безумовно, виходить і надходить, ви краще готові вирішити як очікувані, так і несподівані фінансові проблеми, які приносить життя. Додатки для бюджетування – чудовий інструмент, який допоможе забезпечити, щоб ви витрачали свою допомогу, а не лише планували її. Вони можуть надати глибоке уявлення про ваші звички витрат, куди йдуть ваші готівкові кошти та де ви можете зробити покращення. Digit використовує машинне розуміння того, як кожен день наближати вас до досягнення ваших цілей. Незалежно від того, чи ця мета – збільшити ваш надзвичайний фонд, заощадити на відпустці, побудувати перший внесок на будинок або погасити борг – цифра може допомогти вам досягти ваших фінансових цілей. Для кількох мантра “встанови і забудь” найкраща, коли мова йде про особисті фінанси.

Банктрі

Мережа рясніє блогерами, які бажають поділитися своїми порадами, практиками та шаблонами для використання Excel як програмного забезпечення для особистих фінансів. Для початку спробуйте безкоштовний щомісячний планувальник бюджету, який надає Money Under 30. З 2019 року користувачі Quicken отримали додаткову перевагу інтерфейсу браузера, який дозволяє їм взаємодіяти зі своїми фінансами на ходу. Сьогодні ви можете переглядати залишки та операції, визначати тенденції витрат та перевіряти ефективність своїх інвестицій з будь-якого місця, де ви можете дістатися до браузера. Де ви можете відчувати себе в цьому спектрі і де ви, нарешті, хотіли б бути? Відповіді на такі запитання можуть допомогти виявити, який тип програмного забезпечення для особистих фінансів вам потрібен.

Топ-20 безкоштовних та платних програм для особистих фінансів: найкраще програмне забезпечення для особистих фінансів

Mint, що робить Quicken одним із кращих варіантів програмного забезпечення для особистих фінансів. Що стосується програмного забезпечення для особистих фінансів, то сьогодні ми балуємося вибором. Постійно запускаються нові програми та веб-сайти, що значно допомагають нам краще контролювати свої гроші. Але цей інструмент допомагає відстежувати ваші витрати та витрати, допомагає відстежувати та скасовувати підписки, переказувати гроші на різні рахунки в додатку тощо. Будь-яке рішення з грошима, вибір фінансового програмного забезпечення чи програм для особистих фінансів залежить від ваших поточних потреб. Для багатьох, хто хоче додаткових функцій, таких як можливість зв’язування банківських рахунків, необхідне оновлення до платної версії.

Вона керувала командою з управління товарами як Microsoft Money, так і MSN Money. На щастя, особисті фінанси – це індустрія, що розвивається, і містить створені інструменти для майже кожного етапу життя, типу особистості та контролю. Ми розібрали велику кількість менеджерів з особистих фінансів, щоб створити для вас цих переможців. Незалежно від того, де ви знаходитесь у постійних стосунках з вашими грошима, нижче ви знайдете щось, що відповідає вашим уподобанням. Заманливо завжди обирати безкоштовні програми – зрештою, якщо ви скануєте це, то ви сподіваєтеся забрати свої фінанси.

  • Світ fintech наповнений подібними програмами для бюджетування та програмним забезпеченням для фінансового планування.
  • Альберт – це програма для особистих фінансів, яка діє як особистий радник грошей.
  • На щастя, цифрові досягнення забезпечили планету численними програмами та програмами для особистих фінансів, які допоможуть вам освоїти свої фінанси.

Ви можете розраховувати на бюджет від 5 до 12 доларів на місяць для більшості найкращих варіантів. Ми вибрали Goodbudget як найкращий безкоштовний варіант, оскільки він пропонує можливість прийняти концепцію бюджетування конвертів віртуально, не платячи плату за ваше програмне забезпечення для бюджетування. Можна вручну імпортувати банківські операції та переглянути інтуїтивні кругові діаграми Goodbudget, щоб побачити, як розподіляються ваші витрати. Монетний двір абсолютно безкоштовний, і на додаток до інструментів бюджетування, ця програма допомагає вам відстежувати власну вартість і контролювати ваш прогрес у досягненні цілей. У вас є вибір попередньо встановлених параметрів, і хоча ви можете вказати індивідуальну ціль заощадження, схоже, немає способу, яким ви можете встановити виплату іпотеки як одну з своїх цілей.

Microsoft Money Sunset Deluxe

Незалежно від того, затримана комісія, комісія за овердрафт, пропущений платіж або нагадування про оплату рахунку, програма попереджатиме користувачів про виникнення цих ситуацій. Оскільки так багато доступних програм для бюджетування та широкий спектр функцій серед усіх, можливо, буде соромлячно перебирати безліч варіантів. Forbes Advisor визначив найкращі програми для бюджетування, щоб допомогти вам вибрати програму, яка добре підходить вам і вашим потребам. Спостерігайте, наскільки ефективні ваші інвестиції та як вони можуть зробити ще краще за допомогою інструмента перевірки інвестицій. Порівняйте свій поточний розподіл портфеля з ідеальним розподілом цілей, зробленим для мінімізації ризику та максимізації прибутковості для досягнення ваших фінансових цілей. Деяке фінансове програмне забезпечення дозволяє лише одному користувачеві на ліцензію, а деякі не підтримують кілька профілів, тому майте це на увазі, якщо ви збираєтеся використовувати програму разом з іншими.

Nero для Mac: найкращі альтернативи на Mac у 2021 році

Незважаючи на ці недоліки, це найкраще програмне забезпечення для бюджетування, коли ви плануєте взяти під контроль свої гроші, оскільки воно дає вам необхідні інструменти для складання плану витрат, керованого вартістю. Монетний двір – це справді програмне забезпечення для особистих фінансів, яке доступне безкоштовно, і воно може допомогти вам управляти своїми бюджетами, рахунками та кредитними оцінками – все в одному місці. HomeBank – це справді безкоштовне програмне забезпечення для управління фінансами та грошима, яке використовується для дослідження ваших індивідуальних фінансів та бюджету за допомогою потужних інструментів.

Splashmoney Palm

Buxfer – це справді безкоштовна фінансова веб-програма для управління вашими особистими витратами та рахунками в одному місці, яка допоможе вам зрозуміти, куди йдуть ваші гроші, переглянути всі небажані витрати та заощадити на майбутнє. BankTree – це дійсно програмне забезпечення для особистих фінансів, яке управляє всіма вашими рахунками в одному додатку. Інші фактори, які ми розглядали, включали функції захисту, налаштування користувача та ілюстративні дані, такі як пропоновані графіки та звіти. По-перше, ми пропонуємо рекламодавцям платні місця розміщення, щоб представити свої пропозиції.

Можна ввійти через їхню платформу для настільних комп’ютерів або скористатися програмою Personal Capital для постійного пошуку та фінансового моніторингу. Потім це, звичайно, організовується у приємні таблиці даних та графіки, щоб допомогти вам легко візуалізувати ваші індивідуальні фінанси. Ви можете відкрити ощадний рахунок із високим доходом безпосередньо в додатку та підключити його. Ще одним популярним програмним інструментом, щоб бачити фінанси в одному місці, є Clarity Money. Це підтримується Marcus від Goldman Sachs, що дозволяє користуватися цією програмою безкоштовно. Альберт аналізує ваші доходи та витрати протягом усього тижня, знаходячи додаткові долари, щоб автоматично заощадити багато.

Ми перевіряємо ваш браузер .. Www.softwaretestinghelp.com

стверджує, що нові користувачі заощаджують в середньому 200 доларів за перший місяць і понад 3000 доларів до дев’ятого місяця, хоча це, звичайно, не буде справедливим для всіх. Зовсім недавно зараз є додаток SEE Finance iOS для iPhone та iPad, який синхронізується з версією Mac через iCloud. Він також працює разом із завантаженнями OFX Direct Connection, якщо ваш банк це підтримує. Це просте завдання для налаштування та використання в SEE Finance і досить надійне при синхронізації та оновленні облікового запису.